Čo je Najzamestnávateľ

Zamestnanci, poznáte firmu, pre ktorú pracovať je splnenie kariérneho sna? Zamestnávatelia, chcete sa stať vysnívanou spoločnosťou slovenských zamestnancov? Anketa Najzamestnávateľ je tu pre vás.

Najzamestnávateľ je prestížna anketa každoročne vyhlasovaná spoločnosťou Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad ľudí na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Jednoducho zverejniť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.

Anketa Najzamestnávateľ je skvelá príležitosť pre všetky spoločnosti na Slovensku. Zabezpečí publicitu, zvýši renomé a zaujímavým spôsobom predstaví firmu verejnosti. Dajte Slovensku vedieť, ako funguje vaša spoločnosť, ako sa staráte o svojich ľudí či v akej oblasti sa angažujete. Získajte si priazeň verejnosti a my vás odmeníme prestížnym ocenením Najzamestnávateľ.

V ankete Najzamestnávateľ je prioritou transparentnosť hlasovania, o víťazoch rozhoduje iba verejnosť. Odovzdanie hlasu je dobrovoľné a anonymné. S ktorou firmou máte vy dobré skúsenosti? Máte obľúbenú spoločnosť, pre ktorú túžite pracovať? Alebo v nej už pôsobíte? Nenechajte si to len pre seba. Prezraďte aj ostatným, pre ktorú firmu na Slovensku je radosť pracovať a prečo. Každý, kto sa zapojí do hlasovania v ankete Najzamestnávateľ, je automaticky zaradený do súťaže o hodnotné ceny.

kolaz2016

Podrobné informácie a podmienky ankety nájdete v časti Metodika.

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci