Najzamestnávateľ je skratka pre Najatraktívnejší zamestnávateľ. A Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížne hodnotenie spoločností, pre ktoré chcú uchádzači pracovať.

Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížna anketa, ktorú spoločnosť Profesia vyhlási už jedenásty rok. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Jednoducho zverejniť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.

Anketa Najzamestnávateľ je skvelá príležitosť pre všetky spoločnosti, ktoré dlhodobo pracujú na svojej atraktivite pre zamestnávateľov. Zabezpečí publicitu, zvýši renomé a zaujímavým spôsobom predstaví firmu verejnosti. Dajte Slovensku vedieť, ako funguje vaša spoločnosť, ako sa staráte o svojich ľudí, či v akej oblasti sa angažujete. Získajte si priazeň verejnosti a my vás odmeníme prestížnym ocenením Najzamestnávateľ.

V ankete Najzamestnávateľ je prioritou transparentnosť hlasovania a skutočná miera atraktivity zamestnávateľa. Aj preto od roku 2017 je systém hodnotenia doplnený o nomináciu 20tich až 25tich spoločností v kategórii, ktorá odráža skutočnú atraktivitu zamestnávateľov. O víťazoch rozhoduje verejnosť. Odovzdanie hlasu je dobrovoľné a anonymné. S ktorou firmou máte vy dobré skúsenosti? Máte obľúbenú spoločnosť, pre ktorú túžite pracovať? Alebo v nej už pôsobíte? Nenechajte si to len pre seba. Prezraďte aj ostatným, pre ktorú firmu na Slovensku je radosť pracovať.