Jaguar Land Rover

O spoločnosti

Jaguar aj Land Rover predstavujú kultové značky - s charakteristickými črtami obdivovanými a žiadanými po celom svete. Spolu tvoria jednu obdivuhodnú korporáciu, ktorú sa oplatí zažiť, a s ktorou sa oplatí rásť. Máme svoj unikátny spôsob prístupu k práci a robeniu vecí. Takto to robíme v Jaguar Land Rover! Týmto všetci žijeme a dýchame každý deň.
Naše hodnoty
Náš prístup je založený na hodnotách ktoré nám pomáhajú úspešne vyvíjať a vyrábať luxusné vozidlá trvalo udržateľným spôsobom. Naše hodnoty sú integrita, pozrozumenie a snaha dosiahnuť dokonalosť vo všetkom čo robíme.

Našim zámerom je dodať viac obdivuhodných áut, rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Zároveň chceme byť lídrom v oblasti ochrany životného prostredia. V neposlednom rade si chceme byť istí, že naši zákazníci sú vždy na prvom mieste. Toto sú tri veľké ambície, ktoré všetci zdieľame a spolu tvoria našu misiu.

Našu spoločnosť robia skutočne výnimočnou práve naši zamestnanci. Budete obklopený ľuďmi, ktorí sú zanietení a plní elánu, ktorým skutočne záleží na práci ktorú robia, a na produktoch ktoré vytvárajú. Pri našom globálnom rozširovaní je to práve táto kultúra, ktorá nás stavia do pozície najzaujímavejšieho zamestnávateľa.

Politika odmeňovania v JLR je založené na celkovom ročnom odmeňovaní. Okrem motivujúcej mesačnej mzdy poskytujeme príplatky, trinásty plat a iné benefity. Našu globálnu stratégiu aplikujeme lokálne a našim úsilím je zabezpečiť potreby našich zamestnancov aj spoločnosti.
Všetci zamestnanci sú odmeňovaní podľa dosahovaných výsledkov. Snažíme sa poskytovať flexibilné a konkurencieschopné benefity, ktoré dopĺňajú náš atraktívny balík odmien.

Oblasť pôsobenia: Production and Industry
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: viac ako 25 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku:

Benefity

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, All rights reserved! PROFESIA.SK is a member of the Alma Media group

PROFESIA.SK - všetko o práci