RAVEN a.s.

O spoločnosti

Skupina RAVEN, ktorú tvorí akciová spoločnosť RAVEN a. s. s dcérskymi spoločnosťami RAVEN CZ a. s., RAVEN PL Sp. z o. o. a RAVEN HUNGARY Kft., so svojimi 750 zamestnancami v súčasnosti patrí k najdôležitejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky. Skupina RAVEN dosahuje ročný obrat v hodnote 300 mil. €.

Spoločnosti skupiny RAVEN sú vyhľadávaným dodávateľom aj vďaka vysokej kvalite, prijateľnej cene, spoľahlivosti aj službám, ktoré poskytujú moderne vybavené serviscentrá. Základnou filozofiou skupiny RAVEN je poskytovať zákazníkom čo najširší sortiment hutníckeho materiálu a neustále napredovať v budovaní silnej značky a pevných vzťahov so svojimi zákazníkmi.

Dôkazom kvality poskytovaných služieb je získanie viacerých certifikátov za zavedenie a udržanie integrovaného systému riadenia (v zmysle ISO - kvalita, životné prostredie a bezpečnosť práce). Spoločnosť RAVEN a.s. je tiež certifikovaná na procesy zvárania podľa normy STN EN ISO 3834:2 pre zváranie oceľových zostáv a zváranie betonárskej výstuže.

"Spokojnosť našich zákazníkov je kľúčom k nášmu úspechu"

Oblasť pôsobenia: Commerce and Services
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: viac ako 20 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 251-1000 zamestnancov

Benefity

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, All rights reserved! PROFESIA.SK is a member of the Alma Media group

PROFESIA.SK - všetko o práci