Brose Prievidza, spol. s r.o.

O spoločnosti

Spoločnosť Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým
najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu
v rodinnom vlastníctve s viac ako 100-ročnou tradíciou.
Vďaka 26 000 zamestnancom v 63 prevádzkach v 23 krajinách
patríme medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini,Ferrari či Porsche. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Oblasť pôsobenia: Výroba a priemysel
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: 3-5 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 251-1000 zamestnancov

Chcem dať hlas tejto firme

Benefity

  • 13. - 14. plat
  • Bezplatné vzdelávanie
  • Firemné akcie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové vzdelávanie
  • Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
  • Odmena za hospodárske výsledky
  • Parkovacie miesto v mieste práce
  • Strava nad rámec zákona

Ďalšie benefity
dochádzkové bonusy (letný, zimný, mesačný) podiel na zisku mimoriadna finančná pomoc finančná odmena za odporučenie známeho finančná odmena za zlepšovacie návrhy futbalový klub cyklistický klub športové podujatia (lyžovanie, majstrovstvá vo futbale) zľavnený vstup do fitness centra zľava na basketbalové zápasy BC Prievidza vitamínové balíčky Deň zdravia vo firme ergonómia na pracovisku zdravotné prehliadky priamo v závode raňajky s pánom riaditeľom stravovanie zabezpečené jednou z TOP reštaurácií (raňajky, obedy, večere, doplnkový sortiment) právne poradenstvo zadarmo mobilná aplikácia pre zamestnancov myBrose

Dobrovoľnícke aktivity

Pravidelne sa zúčastňujeme akcie Naše mesto, prostredníctvom podpory Centra voľného času v Prievidzi podporujeme mladých dobrovoľníkov. Tento rok sme spustili zamestnanecký program #pomahajmespolu, prostredníctvom ktorého majú naši zamestnanci získať finančné prostriedky na pomoc organizáciám alebo jednotlivcom v núdzi.

Ocenenia, certifikáty udelené firme

Ocenenia, ktoré sme získali, boli skôr lokálneho charakteru, ako napr. ocenenie od Trenčianskeho samosprávneho kraja alebo od Strednej odbornej školy v Handlovej. Minulý rok bola naša spoločnosť nominovaná ako Investícia roka, tento rok je nominovaný náš generálny manažér Axel Mallener ako Manažér roka.

Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom

Brose Prievidza prináša do regiónu hornej Nitry novú perspektívu. Nechceme byť konkurenciou priemyslu, ktorý mal v tomto regióne dlhodobú tradíciou, ale jeho prirodzeným nástupcom. Chceme mladým ľuďom ponúknuť možnosť vrátiť sa do regiónu odkiaľ pochádzajú a zároveň kariérne rásť.
Pre Slovensko predstavuje Brose Prievidza pridanú hodnotu v podobe výskumu a vývoja, ktorý sa uskutočňuje priamo v Prievidzi. Nejde pri tom len o nejakú časť vývoja vyčlenenú z materskej spoločnosti, ale o kompletný projektový manažment.

Kontakty


Iné kontakty:
Instagram

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci