Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

O spoločnosti

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. (DTSE SK) pôsobí na Slovensku od roku 2009 s cieľom poskytovať služby v oblasti účtovníctva a nákupu pre koncernové spoločnosti skupiny Deutsche Telekom v rámci celého sveta.

Od roku 2013 sa aktívne podieľame na medzinárodnom projekte, ktorý sa zaoberá implementáciou jednotnej SAP platformy v rámci skupiny.

DTSE SK je dcérskou spoločnosťou Deutsche Telekom (DT), ktorá je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti telekomunikácií. DT zamestnáva takmer 228.000 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách sveta a so svojimi značkami T-Home, T-Mobile a T-Systems ponúka zákazníkom pevné linky, širokopásmové pripojenie, mobilné siete aj komplexné ICT riečenia pre firmy. My, Deutsche Telekom, sme viac ako len ďalšia spoločnosť, ktorá zabezpečuje vytváranie infraštruktúry. Za akýchkoľvek okolností sme dôveryhodným spoločníkom ako v súkromnom, tak aj v pracovnom živote ľudí. Našou víziou je stať savedúcim európskym poskytovateľom telekomunikačných služieb vo svete.

Oblasť pôsobenia: Centrá zdieľaných služieb
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: 6-10 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 1001 - 5000 zamestnancov

Benefity


Ďalšie benefity
Nezadané

Dobrovoľnícke aktivity

Nezadané

Ocenenia, certifikáty udelené firme

Nezadané

Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom

Nezadané

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci