GA Drilling, a.s.

O spoločnosti

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.

V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.

Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš vyše 110-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.

Pre zamestnancov vytvárame podnetné prostredie, aby sme spolu dokázali dosiahnuť ambiciózne firemné, ale aj osobné ciele.

Naša firemná kultúra je ovplyvnená medzinárodným prostredím a inšpiruje sa tými najsilnejšími hráčmi na trhu technológií a inovácií.

Ponúkame vzrušujúcu prácu na vývoji unikátnej technológie s celosvetovým dosahom, v tíme inšpiratívnych kolegov s koncentráciou know-how z mnohých prírodovedných odvetví. Dôvera je základom našich vzťahov. Neformálnosť v kombinácii so vzájomným rešpektom sú našimi cestami ku konštruktívnej spolupráci a efektívnej komunikácii.

Oblasť pôsobenia: Výroba a priemysel
Doba pôsobenia na slovenskom trhu:
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 51-250 zamestnancov

Benefity

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci