Grand Hotel Kempinski High Tatras

O spoločnosti

Spoločnosť vznikla v Nemecku v roku 1897 a je najstaršou európskou luxusnou hotelovou skupinou. Portfólio spoločnosti Kempinski tvoria hotely, ktoré sú charakteristické či už svojou historickou unikátnosťou, romantickými miestami alebo dominantnou polohou v mestách zvučného mena. Hotely sa nachádzajú v Európe, Afrike, Amerike, na Blízkom východe a v Ázii. Bohatá tradícia každého hotela vyznáva kultúru a zvyky danej destinácie a zabezpečuje prvotriedny servis, pre ktorý je spoločnosť preslávená. Kempinski je vždy prvou možnosťou pre náročného klienta, ktorý uprednostňuje luxus.

Oblasť pôsobenia: Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: 6-10 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 51-250 zamestnancov

Benefity

 • Bezplatné vzdelávanie
 • Firemné akcie
 • Jazykové vzdelávanie
 • Nápoje zadarmo (káva; čaj; minerálky;...)
 • Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
 • Parkovacie miesto v mieste práce
 • Preplatenie dopravy do práce
 • Strava nad rámec zákona
 • Zľavy na produkty a služby spoločnosti

Ďalšie benefity
 • NOČNÝ ODVOZ DOMOV - Na zabezpečenie bezpečnosti a pohodlia pre zamestnancov, ktorí pracujú poobednú a večernú zmenu zabezpečujeme nočný odvoz domov.

 • ZAMESTNANECKE ÚBYTOVANIE - Pre zamestnancov a študentov zabezpečujeme zamestnanecké ubytovanie.

 • PRÁČOVŇA A CHEMICKÉ ČISTENIE - O uniformy zamestnancov sa stará hotelová práčovňa, kde ich kolegyne vyperú a vyžehlia. Pri pozíciách v administratíve, kde nie sú predpísané uniformy, majú zamestnanci možnosť využívať práčovňu na vlastné oblečenie podľa vnútorných predpisov.

 • DARČEKY PRE ZAMESTNANCOV - V súlade s hotelovou sociálnou politikou, zamestnanci dostávajú drobný darček pri príležitosti narodenín.

 • ZAMESTNANECKÉ PÁRTY - Hotel organizuje 2 x ročne zamestnaneckú party, Deň detí, Mikuláša a na mesačnej báze stretnutie zamestnancov (staff meeting).

 • TRÉNINGOVÝ PROGRAM - Zamestnanci hotela absolvujú tréningový program, ktorý ich pripraví na vykonávanie pracovnej pozície a pochopenie firemnej kultúry a vízie spoločnosti Kempinski. Ponuka vzdelávania a rozvoja je na troch úrovniach: korporátne tréningy, tréningy na konkrétnom oddelení a e-learningový program.

 • OCENENIE NAJLEPŠÍCH ZAMESTNANCOV - Raz mesačne je jeden zo zamestnancov hotela vyhlásený za ZAMESTNANEC MESIACA a raz štvrťročne je nominácia a voľba SUPERVÍZORA ŠTVRŤROKU.

 • UBYTOVANIE Z SIETI KEMPINSKI - Každý zamestnanec Grand Hotela Kempinski High Tatras má možnosť sa ubytovať v ktoromkoľvek hoteli Kempinski za zvýhodnenú zamestnaneckú cenu.

Dobrovoľnícke aktivity

Grand Hotel Kempinski High Tatras podporuje darovanie 2% z daní, spolupracujeme s hotelovými akadémiami a odbornými školami na rozvoji a vzdelávaní študentov v oblasti gastronómie. V rámci medzinárodného programu EarthCheck sme sa zaviazali zlepšovať a udržiavať pozitívny environmentálny vplyv našej spoločnosti na životné prostredie.

Ocenenia, certifikáty udelené firme

Grand Hotel Kempinski High Tatras sa stal Najzamestnávateľom roka 2016 a v roku 2017 obsadil druhé miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo.
Zároveň sme získali ocenenie TREND Top 2017 ako najlepší hotel na Slovensku.
Medzi ďalšie ocenenia patria: 4. miesto Najzamestnávateľom roka 2015, TREND Top reštaurácia, Top slovenskí šéfkuchári a somelieri.
Značka Kempinski získala ocenenie “Best Service Provider 2011”.
Posledným významným ocenením sú dve prestížne ocenenia v medzinárodnej ankete World Travel Awards v kategóriách – Slovakia's Leading Hotel 2017 a Slovakia's Leading Hotel Suite 2017. Podľa cestovateľov a profesionálov z oblasti cestovného ruchu, ktorí hlasovali v ankete World Travel Award, je Grand Hotel Kempinski High Tatras najlepším hotelom na Slovensku a tiež sa môže pochváliť tým najlepším apartmánom na Slovensku.

Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom

Grand Hotel Kempinski High Tatras poskytuje svojim zamestnancom a budúcim zamestnancom priestor na získanie a rozvoj osobných a odborných zručností a schopností v 5* hotelovom segmente. Značka Kempinski ako jediná nezávislá luxusná hotelová sieť s európskym základom, ktorá má viac ako 120-ročnú tradíciu, poskytujeme svojim zamestnancom stabilitu a zázemie silnej značky na trhu. Istotou je aj stabilný zamestnávateľ, ktorým je hotelierska skupina Best Hotel Properties a.s. (BHP), ktorá má v správe Grand Hotel Kempinski High Tatras. Okrem toho Grand Hotel Kempinski High Tatras poskytuje svojim zamestnancom sila značky na trhu práce, kariérny rast, možnosti Task force a relokácie.

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Instagram
Kempinski Careers
Pracovné miesta

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci