Kantar Slovakia s.r.o.

O spoločnosti

V Kantar Slovakia s.r.o. pracujeme na projektoch pre najväčších média spenderov v SR. Pomáhame firmám a ich značkám robiť správne rozhodnutia. Pracujeme v tíme, preto každý krok je dôležitý.
Na základe dlhoročnej expertízy a popredných riešení poskytujeme svojim klientom precízny plán a odporúčania pre ďalší rozvoj a rast ich podnikania. Kantar Slovakia s.r.o. patrí do sietí WPP a Kantar.

Umožňujeme popredným svetovým značkám, vydavateľstvám, agentúram a priemyselným odvetviam uspieť v súčasnom, rýchlo sa meniacom, mediálnom prostredí. Naše služby a dáta zahŕňajú analýzy príležitostí v platených médiách; rady na podporu reputácie značiek, pozicioning spoločností a vyvolanie záujmu spotrebiteľov prostredníctvom vlastných médií; hodnotenie reakcií spotrebiteľov cez získané médiá. Ako globálny odborník v oblasti médií a marketingu poskytuje Kantar Media svojim klientom širokú škálu informácií a analýz - od merania sledovanosti, spotrebiteľského správania, monitoringu reklamy a digitálneho prostredia, vyhodnocovania marketingovej a reklamnej efektívnosti po monitoring sociálnych médií.

Experti v Kantar Media pracujú pre 22 000 spoločností a sledujú viac ako 4 milióny značiek v 50 krajinách sveta.

Oblasť pôsobenia: Médiá
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: viac ako 20 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 51-250 zamestnancov

Benefity

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci