MEDUSA GROUP

O spoločnosti

Spoločnosť MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy, na mieste dnešnej známej reštaurácie Primi pod Michalskou bránou. Už v krátkom čase sa stala táto prevádzka legendou nočného života a predznamenala tak úspech a pôsobenie celej skupiny. V tento istý rok spoločnosť uviedla na trh aj nový koncept siete samoobslužných reštaurácií Presto, do ktorej postupne rokmi pribúdali nové prevádzky a stala sa synonymom moderného denného business stravovania.

V roku 2014 spoločnosť vstúpila na český trh, v tento rok otvorila aj svoju prvú prevádzku z konceptu Klubovňa – Centrálnu Klubovňu a expandovala aj do prvého slovenského mesta mimo Bratislavy – Banskej Bystrice.

Rok 2015 bol prelomový množstvom otvrených prevádzok. Spoločnosť otvorila postupne ďalšie tri Klubovne, dve prevádzky v Prahe, Primi vo Viedni a Košiciach. Koncom roku MedusaGroup otvorila v Bratislave koncept wagamama, britskú sieť reštaurácií inšpirovaných ázijskou kuchyňou.

K dnešnému dňu prevádzkuje skupina vyše 40 vlastných gastrozariadení na Slovensku, Čechách a vo Viedni, vrátane samostatnej cateringovej divízie a komplexne zabezpečuje stravovanie pre spoločnosť Volkswagen Slovakia.

MEDUSA Group je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu, pre ktorú aktuálne pracuje vyše 1.300 zamestnancov.

Oblasť pôsobenia: Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: viac ako 10 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 251-1000 zamestnancov

Chcem dať hlas tejto firme

Benefity


Ďalšie benefity
Neuvedené

Dobrovoľnícke aktivity

Neuvedené

Ocenenia, certifikáty udelené firme

Neuvedené

Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom

Neuvedené

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci