MEDUSA GROUP

O spoločnosti

Spoločnosť MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy, na mieste dnešnej známej reštaurácie Primi pod Michalskou bránou. Už v krátkom čase sa stala táto prevádzka legendou nočného života a predznamenala tak úspech a pôsobenie celej skupiny. V tento istý rok spoločnosť uviedla na trh aj nový koncept siete samoobslužných reštaurácií Presto, do ktorej postupne rokmi pribúdali nové prevádzky a stala sa synonymom moderného denného business stravovania.

V roku 2014 spoločnosť vstúpila na český trh, v tento rok otvorila aj svoju prvú prevádzku z konceptu Klubovňa – Centrálnu Klubovňu a expandovala aj do prvého slovenského mesta mimo Bratislavy – Banskej Bystrice.

Rok 2015 bol prelomový množstvom otvrených prevádzok. Spoločnosť otvorila postupne ďalšie tri Klubovne, dve prevádzky v Prahe, Primi vo Viedni a Košiciach. Koncom roku MedusaGroup otvorila v Bratislave koncept wagamama, britskú sieť reštaurácií inšpirovaných ázijskou kuchyňou.

K dnešnému dňu prevádzkuje skupina vyše 40 vlastných gastrozariadení na Slovensku, Čechách a vo Viedni, vrátane samostatnej cateringovej divízie a komplexne zabezpečuje stravovanie pre spoločnosť Volkswagen Slovakia.

MEDUSA Group je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu, pre ktorú aktuálne pracuje vyše 1.300 zamestnancov.

Oblasť pôsobenia: Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: viac ako 10 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 251-1000 zamestnancov

Benefity


Ďalšie benefity
Neuvedené

Dobrovoľnícke aktivity

Neuvedené

Ocenenia, certifikáty udelené firme

Neuvedené

Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom

Neuvedené

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci