Swiss Re

O spoločnosti

O spoločnosti

Swiss Re je jednou z vedúcich značiek svetového trhu zaisťovníctva. Pomáhali sme mestám, ľuďom a firmám postaviť sa opäť na nohy po ničivom zemetrasení v San Franciscu, po tragédii Titanicu, ale aj po zrútení Svetového obchodného centra, či nedávnych hurikánoch Harvey, či Irma.

V slovenskej pobočke Swiss Re momentálne pracuje viac ako 1400 ľudí. Jedným z dôvodov úspechu Swiss Re a viac ako 150 ročného dominantného postavenia na trhu sú nepretržité technologické a produktové inovácie. Na významnej časti týchto globálnych inovácií sa podieľajú práve ľudia z bratislavskej pobočky.

Hľadáme ľudí, ktorí sú pripravení prevziať zodpovednosť za svoj pracovný čas, kariérny postup, ale aj najvyššie etické štandardy. Našou snahou je vytvárať pracovné prostredie, ktoré reaguje na potreby našich zamestnancov. Veríme, že čím viac flexibility a slobody im dáme, tým viac hodnoty dokážu vytvoriť. Koncept, ktorý sme zaviedli už pred piatimi rokmi, im umožňuje nastaviť si pracovný deň tak, aby si stihli ísť zacvičiť, stretli sa s priateľmi, či mohli vyzdvihnúť dieťa z našej škôlky a odviesť ho domov.

Priestor, v ktorom žijeme a pracujeme, ovplyvňuje ako sa cítime a ako sa k sebe správame. Investovali sme preto do kancelárií v Twin City. Podporujú individualitu a poskytujú veľkú variabilitu priestorov, možností na prácu a spoluprácu. Ako jedna z prvých firiem sme už v 70-tych rokoch minulého storočia začali upozorňovať na potrebu ochrany životného prostredia. Myslíme to vážne a aj preto sú najvyššie ekologické certifikáty našich kancelárií samozrejmosťou.

Oblasť pôsobenia: Bankovníctvo, financie a poisťovníctvo
Doba pôsobenia na slovenskom trhu: viac ako 10 rokov
Počet ľudí, ktorých firma zamestnáva na Slovensku: 1001 - 5000 zamestnancov

Chcem dať hlas tejto firme

Benefity

  • Dovolenka navyše
  • Oddychová a relaxačná miestnosť

Dobrovoľnícke aktivity

Súčasťou našej firemnej DNA je angažovanosť prostredníctvom iniciatívy Komunitných dní. Skupina zamestnancov pod záštitou Swiss Re Foundation organizuje dobrovoľnícke aktivity v oblasti zdravotných služieb a zlepšovania občianskej spoločnosti, ochrany životného prostredia, pomoci deťom a mládeži ako aj sociálnych služieb. Každý náš zamestnanec má nárok využiť jeden pracovný deň na dobrovoľnícke aktivity a priložiť ruku k jednej z mnohých aktivít.

Našou snahou je pomôcť nielen znevýhodneným občanom ale aj prispieť k udržateľnej budúcnosti prostredníctvom rôznych lokálnych iniciatív. Naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú podujatia Naše mesto, opráv jazdeckých stajní, pomáhajú s rekonštrukciou detského domova v Piešťanoch, niekoľko rokov prispievajú k rekonštrukcii hradu Dobrá Voda, darujú krv, organizujú plavby na kanoe so zrakovo postihnutými deťmi, organizujú veľkonočné a vianočné charitatívne trhy a pomáhajú čistiť chránené prírodné územia v okolí Bratislavy.

Okrem aktivít našich zamestnancov Swiss Re každoročne daruje 2% zo svojej dane z príjmu podporovaným neziskovým organizáciám, ktoré sú zvolené zamestnancami spoločnosti.

Ocenenia, certifikáty udelené firme

AON Best Employer Slovakia 2016 (large companies)

Flexibilné pracovné prostredie,
Swiss Re Academy - vlastné priestory i online portal/domáci i zahraniční lektori/odborné i jemné zručnosti,
Dotované jazykové vzdelávanie,
Dovolenka navyše,
Oddychová a relaxačná miestnosť,
Nápoje a ovocie zdarma,
Kvartálny príspevok na oddych,
Prístup k Multisport card,
Dni zdravia,
6 sick-days a preplatené voľno na zotavenie,
Škôlka pre deti zamestnancov priamo v Twin City,
Ročný bonus,
Referral bonus,
Nákup akcií firmy so zľavou,
Príspevok na ekologické produkty (domáce spotrebiče/bicykle...),
Príspevok na ročnú "Električenku",
Rôzne zľavy v obchodoch a službách,
Environmentálne dni,
Vianočne trhy,
Mikuláš/Vianočný večierok a iné

Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom

Spýtajte sa našich zamestnancov :)

Fotogaléria

Kontakty


Iné kontakty:
Pracovné ponuky

© 2015 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media

PROFESIA.SK - všetko o práci